Poszukując skutecznej metody promocji w dzisiejszych czasach, warto jest zapoznać się z możliwościami kalendarzy. Jest to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie na promocję każdej marki, bez względu na jej branżę i formę pracy. Bez względu na to, czy zajmujemy się produktami czy usługami, kalendarze z logo naszej firmy mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i skutecznie promować nas i nasze usługi. Wystarczy się zainteresować tematem i skorzystać z dobrej propozycji na rynku!

Kalendarze z logo firmy – sprawdźmy jak to działa

Zasada jest bardzo prosta. Produkując własne kalendarze z logo firmy, możemy dostarczać je zarówno naszym pracownikom jak i klientom. Pracownikom przykładowo z okazji świąt Bożego Narodzenia i nowego roku, natomiast klientom na zasadzie przeróżnych akcji promocyjnych.

Najbardziej znane akcje promocyjne z kalendarzami to oczywiście dorzucanie ich do zamówień na minimalną kwotę. Innym zabiegiem może być po prostu dorzucanie kalendarzy do wszystkich zamówień, wykonanych przykładowo w ciągu jednego dnia. Dzięki tak prostym zabiegom możemy spokojnie polepszać budżet naszej marki i cieszyć się dobrymi efektami z kalendarzy, które pozyskamy wprost o producenta